Chalúpka Selec

Rekreačný objekt “Chalúpka” ponúka útulné ubytovanie pre 8 hostí. Nachádza uprostred lesov Považského Inovca, ktoré sú známe hojným výskytom húb. Obklopená je výsadbami drevín s charakterom arboréta z 30-ych rokov. Svojou polohou je predurčená na oddych v tichu lesa, pešiu aj cykloturistiku, zber húb.

Vzdialenosť od najbližšej obce Selec je 2,5 km pešo a  7,5 km autom, z toho 3,5 km  po spevnenej lesnej ceste. V zime je udržovaná pluhom, ale pri extrémnom počasí  sú potrebné reťaze.

 V letnom období je k dispozícii vonkajší prekrytý bazén. Vedľa chalúpky je ohnisko, k dispozícii je gril a kotlík na guláš. Návštevníci môžu využiť 2 bicykle.

Na prízemí objektu sa nachádza WC, sprchový kút a dve umývadlá,  obývačka s jedálňou, zariadená rozkladacou pohovkou, jedálenským stolom so stoličkami, televízorom, rádiom s CD-prehrávačom.

Na vyvýšenom prízemí sa nachádza kuchyňa, ktorá je zariadená plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, miktrovlnkou, chladničkou, umývačkou riadu, riadom a jedálenským servisom, detskou stoličkou.

Na poschodí je otvorená galéria (nad kuchyňou) a jedna samostatná spálňa.

Chalúpka má ústredné kúrenie a krb.

Za príplatok je k dispozícii internetové wifi pripojenie.

Turisticky zaujímavá je trasa na vrchol Považského Inovca 1042 m n. m. s rozhľadňou, pod ním sa nachádza turistická chata s občerstvením a reštauráciou www.inoveckachata.sk.

V okolí 50 km sa nachádzajú termálne kúpele Trenčianske Teplice a Piešťany, historické jadro Trenčína s hradnou dominantou, ďalej hrady Tematín, Beckov, Čachtice. Tiež sa dá navštíviť oblasť Bielych Karpát na slovensko-moravskom pomedzí. Pre milovníkov zjazdového lyžovania je nablízku lyžiarske stredisko Kálnica, pre milovníkov kúpania zas kúpalisko Zelená Žaba a bazén Grand v Trenčianskych Tepliciach, kúpalisko v Trenčíne a v Starom Hrozenkove, prírodné kúpalisko Zelená voda.

Kontakt: 0917620382

Súbor cenník chalúpka cennik_ch_skStiahnuť

Použiť prelink na https://www.e-chalupy.cz/kalendar-obsazenosti.php?objekt=8681

Fotky z pôvodnej stránky.