Lesné hospodárstvo Inovec s.r.o.
    Lesné hospodárstvo Inovec s.r.o.

www.inovec.info

 
     

Ubytovanie

 
   

Útulné ubytovanie pri Selci, 18 km od Trenčína, poskytujeme v našom rekreačnom objekte*** „Chalúpka“. Pobyt u nás si môžete vychutnať s vyhrievaným krytým bazénom a v nádhernom, upravenom okolí s charakterom arboreta. Nadmorská výška, poloha a komplex lesov, ktorý „Chalúpku“ obklopuje , poskytuje v letných horúčavách chladnejší vzduch pre relax a oddych a v tuhej zime miernejšie teploty ako v nížinách. Ak neveríte, poprechádzajte sa po Trenčíne (211m.n.m.), potom sa osviežte na „Chalúpke“ (425 m.n.m.), obujte vibramy, zdolajte Inovec (1042 m.n.m.) výstupom po hlavnom hrebeni Považského Inovca s krásnymi výhľadmi do krajiny a večer si potom s vďakou vychutnáte relax v bazéne. Za krásne počasie neručíme, ale milovníka prírody pár kvapiek neodradí a všetkých ostatných určite potešia hrady, staré kostoly a iné pamiatky stredného Považia.

Pre tých, čo obľubujú romantický pobyt v drsnom lone prírody a život rančera, je tu náš poľovnícky zrub.

Tak neváhajte a presvedčte sa!
 

Rekreačný objekt *** „Chalúpka“:

Rekreačný objekt Chalúpka bol postavený spolu s vonkajším krytým bazénom pri objekte majiteľov firmy v roku 2005 a vybavený kompletne novým a modreným zariadením, ústredným kúrením a krbom. Súčasťou je garáž pre jedno auto, posedenie na terase, gril, ohnisko, parkovanie pri dome. Vzdialenosť od obce je autom 8 km, peši 2 km.

Bazén je vyhrievaný, s orientačnou prevádzkou od 1.5. do 30.9.

Vybavenie: 2-izbový dom o výmere 100m2 na dvoch podlažiach. Sprcha/WC. Obývačka: pohovka, krb, TV, CD, rádio, ostatná výbava. Kuchyňa: mikrovlnka, chladnička, umývačka riadu, plynový sporák, stôl , kuchynská výbava. Na poschodí je otvorená galéria: postieľka, 2 x lôžko a spálňa: 1 x dvojlôžko, 2 x lôžko. Možnosť prístelky.

Možnosti rekreácie: okrem turistiky a relaxačného pobytu v kľudnom prostredí, je lokalita vhodná na zber húb a cykloturistiku.

Čo nájdete v blízkom okolí: termálne kúpele v Trenčianskych Tepliciach, termálne kúpele v Bojniciach so ZOO, kúpeľné mesto Piešťany, historické jadro Trenčína s hradnou dominantou z 11 storočia, hrady Tematín, Beckov , Čachtice, Skipark Kálnica, Bikepark Kálnica ai.

Aktuálny cenník ubytovania:

 V slovenčine  [PDF 323 kB, 2016]

Prelink:

 www.e-chalupy.cz 
 

 

 

   
   

Poľovnícky zrub:

Kto nie je náročný a chce si užiť tvrdý život rančera bez výdobytkov civilizácie v krásnej prírode, ale zároveň bývať vo vkusnom prostredí s novým zariadením, je ideálne a nie drahé riešenie ubytovanie v našom poľovníckom zrube. Bežným autom sa k nemu nedostanete, po vodu si musíte chodiť k prameňu, suché WC je vonku, ohnisko, posedenie, divočina, pokoj od každého a od všetkých (slabý alebo žiadny signál mobilných operátorov). Ale veď o to ide! No nie? 

Vybavenie: drevený zrub je po kompletnej rekonštrukcii z roku 2005. Izba: 3 x posteľ, kachle. Kuchynka: sporák, pracovný stôl, jedálenský stôl, kuchynská výbava.

Cena za ubytovanie: Minimálny poplatok za poľovnícky zrub na noc je 10,- €. Pri nástupe sa platí kaucia vo výške 100,- €, ktorá bude pri riadnom odovzdaní objektu vrátená.

   

 

 

   

Poľovnícka chata Podlúčie:

Poľovnícka chata Podlúčie vybavená novým zariadením a opravená po roku 2007. Nie je dostupná bežným autom, v blízkosti má prameň na vodu. Vybavená je štyrmi postelami, sporákom na drevo, kredencom s kuchynským zariadením, dreveným stolom a lavicou. Pri chatke je otvorené ohnisko.

Cena za ubytovanie: Minimálny poplatok na noc za chatku je 10,- €. Pri nástupe na ubytovanie sa platí kaucia vo výške 100,- €, ktorá bude pri riadnom odovzdaní objektu vrátená.

 

 

 

 

   

Ubytovanie Hájovňa na Mníchovej Lehote :

Poskytujeme aj možnosť ubytovania výhodnú najmä pre študentov, alebo ľudí, ktorí potrebujú stabilnejšie, dlhodobejšie ubytovanie. V novo zrekonštruovanej hájovni, lokalita Mníchova Lehota – Radar máme k dispozícii na prvom poschodí budovy izby:

  • 3x dvojposteľová izba so spoločným sociálnym zariadením a kúpeľňou
  • 1x dvojposteľová izba s kúpeľňou a sociálnym zariadením
  • 1x možnosť jednoprístelky
  • 1x možnosť dvojprístelky
  • kuchyňa s vybavením
  • 1x kúpeľňa s vaňou a WC
  • 1 x sprchový kút a WC

Aktuálny cenník ubytovania:

 V slovenčine  [PDF 243 kB, 2015]
 

 

     
Kontakt:  
 
   
 
   
  Selec č.14, 913 36 Selec, Slovensko   (mapa)  
  Tel :
+421 32 6496621  
  E-Mail:
lhi@euroweb.sk